Wielkie debry przed nami. Kibice szykują się na wielkie święto piłkarskie [foto]

Dla obu klubów: MKS Odra Chojna oraz UKS Rurzyca Nawodna, sezon piłkarski 2021/2022 z pewnością zostanie zapamiętany na bardzo długo. Biało Zieloni to liderzy tabeli z dorobkiem 42 pkt (wszystkie rozegrane mecze wygrane). Rurzyca to beniaminek, który pokazał że nie jest drużyna "do bicia". Obecnie zajmuje piątą lokatę.

Mecz pomiędzy tymi dwiema drużynami rozegrany zostanie 19 listopada w sobotę, czyli już jutro. O godzinie 13:00 usłyszmy pierwszy gwizdek. Przy ul. Wojska Polskiego dziać ma się bardzo dużo.

Podczas wydarzenia rozegrany zostanie turniej, podczas którego kibice będą walczyć o nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Chojna. Będzie grill, ciasto, kawa i herbata. A to nie koniec.

- Dla nas kibiców, jest to bardzo ważny dzień. Chcemy aby nasi mieszkańcy wyszli ze stadionu zadowoleni. Przy Wojska Polskiego będziemy działać od 8:00 -  mówi nam jeden z członków stowarzyszenia FCh'92

Spodziewać się możemy, że do Chojny zawita niewielka grupa kibiców z Dębna, Stargardu, Gryfina i Szczecina. 

Podmioty zaangażowane w oprawę meczu: 
Burmistrz Gminy Chojna Barbara Rawecka, MKS Odra Chojna, UKS Rurzyca Nawodna, FCh'92, Królewskie Miasto Chojeńskie, KGW Krzymowianki.

Parking przy stadionie będzie niedostępny dla kibiców. 

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360