Weź udział w ankiecie

Szanowni Państwo! Wraz z firmą zewnętrzną opracowujemy strategię rozwiązywania problemów społecznych na lata 2023-2030. Bardzo zależy nam na poznaniu głosu mieszkańców naszej Gminy w ważnych społecznie kwestiach. Udział firmy zewnętrznej zapewni obiektywną i profesjonalną ocenę sytuacji społecznej w Gminie. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o udział w tworzeniu gminnej polityki społecznej i wypełnienie anonimowych ankiet.

z poważaniem
Agnieszka Horwat-Makowska
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

---

Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Gminy Chojna realizuje „Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych wraz z badaniami dla Gminy Chojna na lata 2023-2030". W związku z tym prosimy o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszej Gminy, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Link do ankiety: https://chojna-mieszkancy.webankieta.pl/

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy