Uczennica chojeńskiej szkoły zadebiutuje na scenie Opery na Zamku [foto]

Maria Kędzierska, uczennica klasy 5 szkoły podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, już wkrótce zadebiutuje na scenie Opery na Zamku. Spektakl "Dokręcanie Śruby" jest wydarzeniem artystycznym, które odbędzie się 16 września 2023 roku.

 

Maria, lubiąca wyzwania artystyczne, wzięła udział w rygorystycznym castingu, gdzie jej talent i zaangażowanie były niezaprzeczalne. Spośród 17 utalentowanych uczestniczek, Maria została wybrana do roli Flory, co jest nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale także dowodem jej wyjątkowych umiejętności aktorskich. Przygotowania do premiery tego znakomitego spektaklu trwały intensywnie przez ostatnie 6 miesięcy. Na co dzień Maria jest uczennicą Aleksandry Bałachowskiej-Jagusz, działając przy Centrum Kultury w Chojnie.

Reżyseria, próby, praca nad kreacją i scenografią - wszystkie te elementy współtworzyły spektakl, który z pewnością zostanie zapamiętany jako niezapomniane wydarzenie artystyczne. Inauguracja nowego sezonu artystycznego Opery na Zamku będzie doskonałą okazją do zaprezentowania tego niezwykłego spektaklu publiczności. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i kultury na tę niezwykłą premierę, która obiecujemy, będzie pełna emocji i wrażeń teatralnych.

Data wydarzenia: 16 września 2023 roku Nie przegapcie tego wyjątkowego momentu!


 

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy