Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Bibliotece: czas świątecznej magii [foto]

W środę 6 grudnia biblioteka zamieniła się w magiczne miejsce pełne radości i śmiechu, gdyż gościem honorowym był sam Święty Mikołaj. Przybyli nie tylko najmłodsi czytelnicy, lecz także pełni entuzjazmu rodzice, babcie i dziadkowie, tworząc niepowtarzalną atmosferę oczekiwania na odwiedziny Mikołaja.

Zabawy mikołajkowe, które wzbogaciły to spotkanie, były prawdziwą ucztą dla dzieci. Wspólne śpiewanie piosenek o Mikołaju wraz z Panią Leśną Skrzatową Zuzanną Beatą Rzeszowską rozgrzało atmosferę, a niezapomniane tańce porwały wszystkich do radosnego wiru.

Niespodziewane słodkie podarunki, które trafiły w ręce zebranych, były wisienką na torcie tego magicznego wieczoru. Szczególnym punktem było uchwycenie chwili na pamiątkowej fotografii, na której obecność zaznaczył również sam Mikołaj.

Na zakończenie, Burmistrz Gminy Chojna, Barbara Rawecka, oraz kierownik biblioteki, Justyna Maksymiuk-Bednarz, przekazały serdeczne świąteczne życzenia, dopełniając tym samym atmosferę wzajemnej życzliwości i radości.

Dziękując rodzicom i dziadkom za ich obecność oraz zaangażowanie w przygotowanie prezentów, można śmiało powiedzieć, że to niezwykłe wydarzenie pozostawiło w sercach wszystkich uczestników niezapomniane wspomnienia pełne świątecznej magii i radości.

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy