Beztroska i radość na Festynie Dnia Dziecka: Zabawy, spotkanie z policjantami i ogniskowa atmosfera w Lisim Polu [foto]

Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na boisku piłkarskim w Lisim Polu, przyciągnął liczne rodziny i dzieci, zapewniając im niezapomnianą rozrywkę i radość. Wydarzenie, które miało miejsce w sobotę 3 czerwca, był pełen atrakcji i zabaw, spełniając marzenia najmłodszych uczestników.

Gry i zabawy dla dzieci stanowiły główną część programu festynu. Płynący śmiech i radość towarzyszyły maluchom, którzy bez przeszkód cieszyli się beztroską zabawą na świeżym powietrzu.

Spotkanie z funkcjonariuszami policjij był jednym z najbardziej fascynujących momentów festynu. Dzieci mogły porozmawiać o pracy policjanta czy też o zasadach bezpieczeństwa. Na pamiątkę otrzymały kamizelki odblaskowe, książkę "stop przemocy" wydaną przez Centrum Informacji, Gminę Chojna i Komisariat Policji w Chojnie oraz grę planszową. Ognisko stanowiło doskonałą okazję do odpoczynku i integracji dla wszystkich uczestników festynu. Rodziny i dzieci gromadziły się wokół ogniska, delektując się smakiem pieczonych kiełbasek i rozpalając atmosferę swoją radosną obecnością. 

Festyn z okazji Dnia Dziecka na boisku piłkarskim w Lisim Polu był nie tylko doskonałą okazją do zabawy i radości, ale także do integracji lokalnej społeczności. Organizatorzy tego wydarzenia zasługują na ogromne brawa za stworzenie tak wspaniałej i niezapomnianej okazji dla dzieci i ich rodzin do wspólnego świętowania i spędzania czasu w atmosferze radości i beztroski.


Galeria zdjęć

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy