Bajkowy tydzień w przedszkolu [foto] [wideo]

Bajkowy Tydzień to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz przedszkolnych atrakcji. Każdego roku przez cały tydzień dzieci zanurzają się w świecie bajek, spotykają swoich ulubionych bohaterów i uczestniczą w różnorodnych aktywnościach. Tegoroczny program Bajkowego Tygodnia był pełen niespodzianek i radości.

Poniedziałek: Bajkowe czytanie na dywanie

Pierwszy dzień Bajkowego Tygodnia rozpoczął się od "Bajkowego czytania na dywanie". Przedszkolaki miały okazję wysłuchać fascynujących opowieści, które przedstawili aktorzy z Teatru Fajne Babki oraz zaproszeni goście.

- Dziękujemy paniom z Teatru Fajne Babki oraz Justynie Maksymiuk-Bednarz, Barbarze Przybylskiej, Małgorzacie Limanówce, Arkadiuszowi Małeckiemu, Pawłowi Sławińskiemu, Agnieszce Kujawskiej, Przemysławowi Kaweńskiemu, Monice Kowalczyk, Przemysławowi Tylusowi oraz Justynie Łozińskiej i jej podopiecznym z ŚDS za poświęcony czas i wspaniałe historie. - czytamy na stornie Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie.

Wtorek: Przedstawienie "Rzepka" w wykonaniu rodziców

We wtorek na dzieci czekała wyjątkowa niespodzianka – przedstawienie "Rzepka" w wykonaniu rodziców. To pełne humoru i zaangażowania przedstawienie dostarczyło przedszkolakom mnóstwo radości i śmiechu. Serdecznie dziękujemy rodzicom za ich wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie tego wyjątkowego występu. Już niedługo ukaże się również nagranie z przedstawienia, które będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Środa: Dzień dziecka z Czarusiem i Kropką

W środę przedszkolaki miały okazję spędzić dzień z postaciami Czarusia i Kropki. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zabawach i konkursach, które dostarczyły im wiele radości i niezapomnianych wspomnień.

Czwartek: Bajkowy quiz

Czwartek upłynął pod znakiem wiedzy i zabawy podczas "Bajkowego quizu". Dzieci rywalizowały w rozwiązywaniu zagadek i pytań związanych z bajkowymi historiami, co sprawiło, że ten dzień był pełen emocji i nauki przez zabawę.

Piątek: Bajkowy pochód i pokaz bajkowej mody

Kulminacją tygodnia był piątkowy "Bajkowy pochód" zakończony pokazem bajkowej mody. Przedszkolaki przebrane za swoje ulubione postacie z bajek maszerowały w kolorowym korowodzie, prezentując wspaniałe stroje i kostiumy. Ten wyjątkowy dzień zakończył się radosnym pokazem, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego Bajkowego Tygodnia i sprawili, że był on pełen magii, radości i kreatywności. Mamy nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się na równie wspaniałej imprezie!

 

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy