Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dofinansowanie na usunięcie wyrobów zawierających azbest

Dofinansowanie zadania pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Chojna w roku 2019" ze środków udostępnionych przez NFOŚiGW i WFOŚiGW. Na realizację zadania w ramach Programu priorytetowego NFOŚiGW pn.: „Ogólnopolski  program  finansowania  usuwania  wyrobów  zawierających  azbest”  Gmina Chojna uzyskała dofinansowanie w kwocie 37 971,80 zł Środki pochodzą z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W ramach zadania usunięto 81,82 ton wyrobów zawierających azbest. Działaniami projektu objęto 34 nieruchomości należące do osób fizycznych z terenu Gminy Chojna. Zadanie obejmowało demontaż/odbiór wyrobów zawierających azbest, ich zabezpieczenie, załadunek, transport i przekazanie do unieszkodliwienia.

Poprzez realizację Zadania, Gmina osiągnęła efekt rzeczowy i ekologiczny określony jako masa odpadów zawierających azbest unieszkodliwionych lub zabezpieczonych wynosząca 81,82 ton.

 

Strona główna

Licznik odwiedzin

12179558

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV