Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Inwestycje wodno-kanalizacyjne w gminie Chojna

W poniedziałek 1 czerwca w budynku Urzędu Miejskiego w Chojnie miało miejsce podpisanie umowy na  budowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Grzybno i Mętno. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego reprezentował wicemarszałek Olgierd Kustosz i zastępca dyrektora Wydziału Rolnictwa i Rybactwa w Szczecinie, Krzysztof Berest.

Środki finansowe pochodzą z programu PROW na lata 2014-2020 pod nazwą: „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”. Gmina Chojna - budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Grzybno .Wartość zadania to 942 013,35 zł (brutto) z czego dofinansowanie na poziomie 63,63% stanowi 599 403 zł (brutto).

.

.

Strona główna

Licznik odwiedzin

12179442

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV