Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zdalna Szkoła+

LAPTOPY DO ZDALNEJ NAUKI 


Gmina Chojna otrzymała dofinansowanie w wysokości 69 999,90 zł  (tj. 100% kosztów) do zakupu nowych komputerów przenośnych na potrzeby zdalnego nauczania w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Oś priorytetowa I. Powszechny dostęp do szybkiego Internetu. Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”. W ramach projektu zakupiono 30 szt. nowych komputerów przenośnych i przekazano w formie użyczenia potrzebującym – uczniom. Zakupiony sprzęt komputerowy pozwoli uczniom uczestniczyć w zdalnych lekcjach do czasu powrotu do Szkół.

 

KOLEJNE LAPTOPY DLA UCZNIÓW W RAMACH PROJEKTU Zdalna Szkoła+


 

Burmistrz Gminy Chojna przekazała Dyrektorom Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2 w Chojnie zakupione w ramach projektu „Zdalna Szkoła Plus” laptopy. Zgodnie z zasadami projektu laptopy trafią do uczniów z rodzin wielodzietnych. To już druga partia laptopów zakupionych przez Gminę Chojna na potrzeby realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zadanie zostało dofinansowane w 100% w ramach otwartego konkursu grantowego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: I Osi priorytetowej POPC – „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

W ramach  otrzymanego dofinansowania  w wysokości 74 999,80 zł zakupiono 29 szt. nowych komputerów przenośnych, które pozwolą uczniom z rodzin wielodzietnych uczestniczyć w zdalnych lekcjach do czasu powrotu do Szkół.

 

Strona główna

Licznik odwiedzin

12179538

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV