Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

BUDOWA ŚWIETLICY (PODPISANIE UMOWY)

/pliki/chojna/Image/magda_.jpg1 października 2018 roku Gmina Chojna zawarła z Województwem Zachodniopomorskim Umowę o przyznaniu pomocy na realizację Operacji pn.: „Budowa Świetlicy w miejscowości Czartoryja – Gmina Chojna” w ramach operacji typu Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020. Operacja swoim zakresem obejmuje budowę nowej świetlicy w m. Czartoryja wraz z niezbędnym wyposażeniem.
 

Dnia 17 lutego 2021 r. podpisana została umowa z wykonawcą robót budowlanych firmą STB Sp. z o.o. z siedzibą w Myśliborzu.
Termin realizacji inwestycji do 16 sierpnia 2021 r.
Całkowita wartość zadania wynosi 936.890,17 zł brutto, w tym dofinansowanie ze środków EFRROW wynosi 500.000,00 zł oraz wkład własny Gminy – 436.890,17 zł.

W Czartoryi trwa obecnie budowa nowej świetlicy. Inwestycja zakończyć ma się w połowie sierpnia. 
Całkowita wartość zadania wynosi 936 890,17 zł brutto, w tym dofinansowanie ze środków EFRROW wynosi 500 000 zł oraz wkład własny gminy - 436 890,17 zł

Bardzo się cieszymy, że powstaje u nas świetlica. Czekaliśmy na nią bardzo długo... mieszkańcy bardzo się cieszą z tej inwestycji. Będziemy mieć miejsce, w którym będziemy mogli się spotkać. Pod „grzybkiem” mogliśmy spotykać jedynie w okresie letnim i to też nie zawsze"

- mówi sołtyska Czartoryi Janina Gajowa

 

Strona główna

Licznik odwiedzin

12179540

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV