Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Chojna

„Zwiększenie miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Chojna” RPZP.08.01.00-32-K035/17. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja nr 1 z realizacji projektu unijnego
Tytuł projektu: „Zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego w gminie Chojna”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2017 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Administracja Szkół i Infrastruktury Społecznej w Chojnie informuje, że w październiku 2017 r. rozpoczęła realizację projektu. Przyznane w ramach projektu dofinansowanie wynosi 1 668 785,28. Realizacja projektu podzielona jest na dwa główne zadania. Pierwsze pozwoli na rozbudowę budynku przedszkola przy ul. Sikorskiego 25 w Chojnie. Taka rozbudowa jest możliwa dzięki poważnemu zaangażowaniu Gminy Chojna i wyasygnowaniu jako udziału własnego środków na rozbudowę przedszkola. Po zakończeniu pierwszego zadania, co przewidywane jest do końca 2018 r. nastąpi realizacja drugiego zadania. Zostanie przeprowadzony nabór na nowe miejsca w przedszkolu. W ramach drugiego zadania przez 2019 rok przedszkole otrzyma duże wsparcie finansowe na prowadzenie dwóch nowych grup przedszkolnych. Sale zostaną wyposażone w nowe meble a punkt wydawania posiłków wzbogaci się o nowe sprzęty.

Koordynator Projektu
Wacław Gołąb

 

Informacja nr 2 z realizacji projektu unijnego
Tytuł projektu: „Zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego w gminie Chojna„. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2017 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Administracja Szkół i Infrastruktury Społecznej w Chojnie informuje, że 29 stycznia 2018 r. w siedzibie Administracji przy ul. Jagiellońskiej 12 rozstrzygnięto zapytanie ofertowe na „Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na modernizację istniejącego budynku wraz z dobudową sal lekcyjnych Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie przy ul. Sikorskiego 25”. Przewidywany czas przygotowania dokumentacji to ok. cztery miesiące. Obecnie planowane jest spotkanie Dyrektora Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie z projektantem w celu ustalenia planowanych prac. Potem będzie czas na przygotowanie koncepcji i ostatecznej wersji dokumentacji.

Koordynator Projektu
Wacław Gołąb

 

Strona główna

Licznik odwiedzin

12179591

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV