Teatr Fajne Babki rozśmieszył publiczność podczas Zachodniopomorskich Spotkań Artystycznych Seniorów [foto]

Szczecin – W czwartek wieczorem 25 maja w renomowanym Domu Kultury "13 Muz" odbyło się spektakularne wystąpienie Teatru Fajne Babki, które zachwyciło zgromadzoną publiczność. W ramach V Zachodniopomorskich Spotkań Artystycznych Seniorów 2023, kabaretowy program "Fajne babki" sprawił, że widzowie nieustannie wybuchały śmiechem, oklaskując każdy dowcip i żart.

W wykonaniu Teatru Fajne Babki, założonego przez chojeńskie artystki z długą historią w branży, wieczór pełen humoru i zabawy przekroczył oczekiwania publiczności. Od pierwszej minuty widowiska, sala była wypełniona po brzegi entuzjastycznymi widzami, gotowymi na niezapomniane chwile. Atrakcyjny program kabaretowy "Fajne babki" nie tylko skupiał się na dowcipach, ale także na interakcji z widownią. Reakcje i zaangażowanie publiczności były nieodłączną częścią przedstawienia, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnej radości. Spontaniczne śmiechy i gromkie oklaski przerywały występ Teatru Fajne Babki co rusz, podkreślając doskonałe wykonanie i umiejętność rozśmieszania ludzi.

Teatr Fajne Babki udowodnił, że kabaret wciąż ma moc poruszać serca i rozbawiać ludzi. Jego występ podczas V Zachodniopomorskich Spotkań Artystycznych Seniorów 2023 pozostanie na długo w pamięci publiczności, a Teatr Fajne Babki na pewno będzie kontynuował swoją artystyczną podróż, rozśmieszając kolejne pokolenia swoimi niezwykłymi kreacjami.

Fot. Robert Stachnik

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy