Ognisko, zapach pieczonych kiełbasek i konkurs rzutu choinką w dal – te atrakcje przyciągnęły 12 stycznia mieszkańców osiedla Lotnisko na wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie zorganizowane przez Bartosza Latuszka i radnego Mateusza Tołłoczko połączyło dobrą zabawę z działaniami proekologicznymi.
Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs rzutu choinką, który dostarczył mnóstwo emocji i śmiechu. Uczestnicy, zarówno dorośli, jak i dzieci, z zapałem sprawdzali swoje siły, a najlepsi zawodnicy otrzymali drobne upominki.
Wydarzenie miało także wymiar ekologiczny – wszystkie przyniesione choinki zostaną poddane recyklingowi. Organizatorzy zadbali również o rodzinny klimat, zapewniając ciepłe napoje i wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.
fot. Mateusz Tołłoczko