O programie "Czyste Powietrze plus" rozmawiali podczas spotkania zorganizowanego w gminie [foto]

W dniu 6 grudnia 2022r. o godzinie 13:00 w Sali posiedzeń Rady Miejskiej w Chojnie odbyło się spotkanie informacyjne w którym uczestniczył  m.in. Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W trakcie spotkania zostały przedstawione i omówione główne cele i założenia Programu "Czyste Powietrze plus" oraz "Ciepłe Mieszkanie" Mieszkańcy dowiedzieli się  jakie warunki trzeba spełnić aby uzyskać dofinansowanie, jak również o sposobie składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Jednocześnie informujemy, że Burmistrz Gminy Chojna podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Szczecinie i przystąpiła do obsługi Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

W związku z tym Mieszkańcy naszej gminy mogą za pośrednictwem tut. urzędu złożyć wniosek o dotację z Programu "Czyste Powietrze" oraz otrzymać pomoc w zakresie weryfikacji wniosku pod kątem wymagań programu.

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu w Urzędzie Miejskim w Chojnie punktu konsultacyjno-informacyjny programu "Czyste Powietrze" przedstawione zostaną wkrótce.

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360