Burmistrz Gminy Chojna dziękuje mieszkańcom za pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Drodzy mieszkańcy Gminy Chojna bardzo serdecznie pragnę podziękować Wam za okazane SERCA, za wielki gest pomocy dla uchodźców z Ukrainy, którzy uciekając przed wojną, trafili do naszej gminy.

Dziękuję za wszystkie przekazane dotychczas dary rzeczowe. To właśnie dzięki Waszemu zaangażowaniu, udało się zgromadzić: żywność, ubrania, kosmetyki, środki higieniczne, oraz inne potrzebne artykuły w celu wsparcia potrzeb uchodźców. Podziękowania należą się również wszystkim, którzy przekazali środki finansowe na pomoc humanitarną dla mieszkańców partnerskiej gminy Murafa.

Dziękuję zarówno osobom fizycznym, stowarzyszeniom oraz przedsiębiorcom, którzy brali i nadal biorą udział w pomocy dla Ukrainy, czy to w bezpośredni sposób czy też poprzez dary rzeczowe lub wsparcie finansowe. Chciałoby się wszystkim podziękować z imienia i nazwiska, ale osób było tak dużo, że nie sposób wszystkich wymienić.

Za szczególne zaangażowanie dziękuję niektórym sołtysom, jednostkom ochotniczych straży pożarnych, niektórym kołom gospodyń wiejskich, nauczycielom szkół podstawowych, wolontariuszom z poszczególnych miejscowości, w których zbierano dary.

Serdecznie dziękuję również tym wszystkim, którzy uciekających przed wojną obywateli Ukrainy przyjęli pod swój dach, zapewniając im nie tylko bezpieczne lokum, ale wręcz dom.

Pomoc to piękny i szlachetny gest, za który wszystkim raz jeszcze dziękuję.

Burmistrz Gminy Chojna - Barbara Rawecka

Polecane odnośniki do wybranych stron jednostek i instytucji

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Serwis podatkowy

Serwis podatkowy

Pomerania 360

Pomerania 360

Mapa Gminy

Mapa Gminy