Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

KONKURS FOTOGRAFICZNY na nocne zdjęcie chojeńskiego zabytku

2021-05-09 22:41:07


Od 5 do 15 maja (do godz. 24.00) robimy zdjęcia chojeńskich zabytków (zdjęcie musi być zrobione po zmroku, technika oświetlenia zabytku dowolna). Umieszczamy je następnie pod tym postem w formie komentarza. Jeden autor może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia (każde osobno).  W dniach 15-20 maja (do godz. 24.00) odbędzie się głosowanie w formie reakcji pod każdym zdjęciem (lajki, serduszka, wow etc. – każda reakcja, niezależnie od rodzaju, liczy się jako 1 głos). 21 maja ogłoszony zostanie werdykt. 

Nagrody: osoba, która zamieści zwycięskie zdjęcie otrzyma pakiet książek historycznych dotyczących regionu oraz voucher do Restauracji Capri (wartości 100 zł). Zwycięska fotografia zostanie wydana przez Centrum Informacji w Chojnie w formie pocztówki (bez dodatkowej gratyfikacji finansowej dla autora / autorki) oraz wydrukowana w jednym egzemplarzu na płótnie w dużym formacie i w przyszłości trafi do chojeńskiego muzeum jako pamiątka po tegorocznej Nocy Muzeów.

Każda osoba biorąca udział w konkursie oświadcza, że jest autorem / autorką fotografii i ma prawo do jej dowolnego wykorzystywania oraz akceptuje powyższe postanowienia.
Tegoroczna Noc Muzeów organizowana jest przez Stowarzyszenie „Terra Incognita” (inicjatywa Muzeum w Chojnie – projekt) we współpracy z Centrum Informacji w Chojnie oraz Restauracją Capri.Strona główna

Licznik odwiedzin

12179491

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV