Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Sukces instruktora wokalnego z Centrum Kultury w Chojnie

2021-01-05 15:56:27

Aleksandra Bałachowska-Jagusz, na co dzień instruktor Centrum Kultury w Chojnie w pracowni wokalnej, zdobyła trzy dodatkowe nagrody podczas IV Międzynarodowego Konkursu Wokalistyki Sakralnej w Katowicach: Imienia Maestry Anny Kościelniak: za najlepsze wykonanie utworu sakralnego - udział w Sakralnym Festiwalu Sztuki Wokalnej w Rabce, 2021. Prof. dra hab. Andrzeja Chorosińskiego, UMFC Warszawa - udział w festiwalowym koncercie sakralnym. Dyrektora Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, Macieja Puto - udział w koncercie filharmonicznym.

Proszę o serdeczne przyjęcie gratulacji. Dzielenie się pasją do muzyki oraz twórcze podejście do życia przynoszą najlepsze efekty, czego dowodem są Pani dotychczasowe osiągnięcia. Życzę wielu dalszych sukcesów i uznania na arenie ogólnopolskiej. Jeszcze raz serdecznie gratulując, proszę o przyjęcie życzeń w dalszej pracy zarówno artystycznej jaki i pedagogicznej oraz uznania dla prowadzonej bogatej działalności kulturalnej i edukacyjnej. Korzystając z okazji pragnę podziękować za działalność i zaangażowanie w rozwój naszej placówki.

Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie
Barbara AndrzejczykStrona główna

Licznik odwiedzin

11251672

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV