Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zachodniopomorski Magazyn Rolniczy

2020-05-12 08:31:08

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach jest wydawcą „Zachodniopomorskiego Magazynu Rolniczego", będącego specjalistycznym czasopismem, przeznaczonym dla rolników, poruszającym tematykę od doradztwa technologicznego, ekonomicznego, poprzez ekologię i ogrodnictwo, po tematykę regionalną, dotyczącą wsi. Ukazuje się 10 razy w roku, w nakładzie około 2000 egzemplarzy i jest w większości kolportowany przez doradców z Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich. Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach wydaje również „Zachodniopomorski Magazyn Rolniczy''’ w wersji elektronicznej, który' jest dostępny na stronie https://eprasa.pl/news/zachodniopomorski-magazyn-rolniczy/2020-05-05.

Jest to jedno z przedsięwzięć, które w obecnej sytuacji epidemicznej w kraj u ma na celu ułatwienie dostępu do wiadomości z branży rolniczej i okołorolniczej dla wszystkich zainteresowanych osób.

 Strona główna

Licznik odwiedzin

9990981

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności