Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Burmistrz Gminy Chojna ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż 10 nieruchomości

2019-09-30 11:15:14

Burmistrz Gminy Chojna ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w obrębie 8, miasto Chojna, zapisanych w księgach wieczystych nr SZ1Y/00048509/2:

Nieruchomości położone są w strefie pośredniej Chojny, w części południowo-zachodniej miasta, w kompleksie niezabudowanych działek gruntu przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z drogami wewnętrznymi. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa, kościół z budynkiem parafialnym, grunty pod zabudowę. W dalszej odległości znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna po adaptowanych budynkach koszarowych, szkoła, zabudowa usługowa. Działki w trakcie uzbrojenia w urządzenia komunalne. Układ komunikacji drogowej i dostęp do nieruchomości dobry - ulicą Narciarską, ulicą Żwirki i Wigury oraz ulicą Sosnową, drogą dojazdową w trakcie budowy. Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów i budynków działki posiadają użytek gruntowy Bp.

PRZETARGI odbędą się 8 listopada 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Chojnie przy ul. Jagiellońskiej 4, pokój nr 6.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O PRZETARGACH

 Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

9626941

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności