Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Chojeńskie Lato Kulturalne 2019 - PODZIĘKOWANIA

2019-07-11 08:48:34

7 lipca w ramach Chojeńskiego Lata Kulturalnego odbył się Festiwal Smaku. Smak to jeden z podstawowych zmysłów. o wielorakim znaczeniu. Ideą naszej imprezy było prezentowanie piękna, harmonii, elegancji w różnych dziedzinach sztuki i poszukiwanie tych wartości w codziennym życiu. Podczas niedzielnej imprezy udało nam się zaprezentować wielu twórców w różnych dziedzinach artystycznych.

Składam gorące podziękowania władzom gminy Chojna - Pani burmistrz Barbarze Raweckiej, Marcinowi Pisanko, radnym Rady Miejskiej w Chojnie, organizatorom MTB w Stokach, KGW w Krzymowie, KGW w Grzybnie, KGW w Kamiennym Jazie, Restauracji „Ratuszowa”, Klubowi Krótkofalowców PZK SP1KZE w Chojnie, jednostkom OSP gminy Chojna, M. Kuniewicz, E. Gawanowskiej, M. Macewiczowi, A. Borkowskiej, C. Nosal, E. Grygorcewicz, M. Pożyczce, E. Korban-Kosińskiej, firmie „Gastro-Polmark” w Osinowie Dolnym, stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Wsi Gądno, K. Kupczyk, M. Kupczykowi, firmie „Usługi Kominiarskie” - A. Surmaczowi, firmie „Inter Cars” w Chojnie,- Ł. Kuglerowi, SGB Spółdzielczej Grupie Bankowej w Chojnie - P. Stafiejowi, firmie „Husqvarna” w Chojnie, W. Bazan, J. Warchołowi – „SIlver”, chojeńskim artystom - B. Rolak, M.Mazurowi, K. Matuszewskiej, J. Hippmannowi i zespołowi „Trupięgi”, kwiaciarnia „U Ewy” - E.Mikosz, pracownikom Centrum Kultury w Chojnie za pomoc w organizacji Chojeńskiego Lata Kulturalnego oraz mieszkańcom i gościom za udział w tworzeniu nowych tradycji artystycznych naszego regionu, szczególne podziękowania za promocję imprezy kieruje do redaktora naczelnego Gazety Chojeńskiej oraz do portali chojna24 i ono24info.

Barbara Andrzejczyk
Dyrektor Centrum Kultury w ChojnieStrona główna

Licznik odwiedzin

9968621

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności