Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska w Barzkowicach

2019-03-18 22:20:17

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach w dniach 27- 28 kwietnia 2019 r. organizuje w siedzibie Ośrodka Wiosenną Wystawę Ogrodniczo-Pszczelarską. Wystawa kierowana jest przede wszystkim do miłośników zieleni i właścicieli ogrodów, tych małych i tych dużych, ale też i do pasjonatów pszczelarstwa, miodu i bogatej gamy j ego wyrobów.

Imprezie towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji, jak chociażby występy zespołów folklorystycznych, pokaz pielęgnacji roślin, warsztaty decoupage oraz po raz pierwszy organizowany - Turniej Kół Gospodyń Wiejskich.

Gorąco zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Wystawie. Oferujemy bezpłatną powierzchnię wystawienniczą na otwartym terenie. Bardzo by nam zależało na obecności na takich stoiskach przedstawicieli Kół Gospodyń Wiej skich z terenu Państwa gminy. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że na bezpłatnie udostępnionym przez Organizatora terenie nie ma możliwości prowadzenia sprzedaży. Sprzedaż wyrobów może odbywać się jedynie za dodatkową opłatą, zgodnie z cennikiem zawartym w Zgłoszeniu-umowie ww. wystawy.

Jak już wspomniano, jednym z elementów wystawy będzie Turniej Kół Gospodyń Wiejskich przeprowadzony 27.04.19 r. (sobota). W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o turnieju wśród działających na terenie gminy KGW.

Osobą upoważnioną z ramienia ZODR do kontaktu w powyższej sprawie jest Ewelina Gielmuda, tel. 91 479 40 59, e-mail: row.barzkowice@home.pl

REGULAMIN TURNIEJ KGW 2019

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KGW TURNIEJ 2019

 Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

9242851

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności