II Ogólnopolski Festiwal Gwiazd Polskiej Estrady

2019-03-04 22:49:23

W najbliższą sobotę 9 marca w Centrum Kultury w Chojnie, odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Gwiazd Polskiej Estrady. W przesłuchaniach konkursowych, które trwać będą od godziny 10:00 do 16:00, w trzech kategoriach wiekowych wystąpi 60 uczestników z całej Polski, m.in. z Wrocławia, Poznania, Warszawy i Zielonej Góry. 

W tym roku wokaliści wykonają utwory Kayah, Kasi Kowalskiej i Andrzeja Piasecznego, a oceniać ich będzie jury w składzie: Joanna Ewa Zawłocka, Natalia Świerczyńska i Bartosz Rajpold.  Festiwal zakończy się koncertem laureatów z uroczystym rozdaniem nagród o godzinie 17:00. Pula nagród rzeczowych i finansowych to 5000 zł. 

Patronat honorowy nad festiwalem objęli Starosta Gryfiński Wojciech Konarski i Burmistrz Gminy Chojna Barbara Rawecka. 

Sponsorami wydarzenia są: Bank SGB Chojna, Goodvalley, Apexim AB, Vreespol, Restauracja Ratuszowa, Foto Studio AD, Pracownia Złotnicza Ziemkiewicz, Gryfstone, Stacja Kontroli Pojazdów Piotrowski, Trees, Angras2, Przychodnia Weterynaryjna Jagusz, Katarzyna i Stanisław Gałuszka, Tomex Tomasz Kołodyński oraz Kwiaciarnia „Weranda”. Patronat medialny objęli: Gazeta Chojeńska, Ono24.info i Chojna24.pl.

 

 Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

8812331

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV