Mikołajki i Jarmark Świąteczny - PODZIĘKOWANIA i GALERIA

2018-12-12 15:17:00

JARMARK ŚWIĄTECZNY od wielu lat doskonale wpisuje się w Kalendarz  Imprez Centrum Kultury w Chojnie. W tym roku po raz pierwszy został połączony z MIKOŁAJKAMI. Przedsięwzięcie okazało się trafionym pomysłem. To wyjątkowe wydarzenie składało się z wielu elementów. Na plenerowej scenie zaprezentowali się lokalni artyści i zaproszeni goście.

Pojawili się tancerze, śpiewacy, muzycy i zespoły wprowadzając w klimat nadchodzących świąt. Zagroda Mikołaja z reniferem przyciągała jak magnes nie tylko najmłodszych. Ekipa Świętego Mikołaja w tym roku by być bardziej widoczna pojawiła się na wysokich szczudłach i obdarowywała dzieci balonowymi „cudeńkami”. Pracownicy Centrum Kultury na czele z Elfiną przeprowadzili wiele zaskakujących gier i konkursów. Magia zbliżających się świąt udzieliła się wszystkim. Uczestnicy zajęć świetlic środowiskowych ubierali choinki własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Całości dopełniały kolorowe stoiska z rękodzielnictwem, tradycyjnymi świątecznymi potrawami, ozdobami, stroikami, bombkami, kartkami  i barwnymi upominkami. Frekwencja dopisała pomimo deszczu i chłodu. Było rodzinnie, magicznie i kolorowo. Dzięki temu impreza  wywołała pozytywny odbiór wśród uczestników, gości i wystawców. Klimat tworzyli wszyscy znajdujący się na placu.

Dziękuję Wszystkim, którzy poprzez swoje zaangażowanie, prezentacje na scenie, wszelką pomoc i liczną obecność przyczynili się  do tworzenia lokalnych tradycji związanymi  z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

 

Składam serdeczne podziękowania Mikołajowi R. Rzeszowskiemu za serce, brawurę i życzliwość,za wspaniałe stoiska dziękuję:M. Macewiczowi- Miody Ziemi Chojeńskiej,E. ZIelińskiej-ELAnguage Multimedialna Szkoła Językowa, M. Witek Radzie Rodziców i Szkole Podstawowej w Brwicach,M. Maksylewicz,B. SKibińskiej -Mizgier - BIU-rękodzieło, L. Grabczak- Świetlicy Środowiskowej w Kamiennym Jazie, M. Pożyczka- Domowe Wypieki,I. Gruszczyńskiej-MagicArt,A. Pawłowskiej, A. Pieńkowskiej,M. Dziok,M. Małeckiej,Ceramika Hand Made Art,M. Matyjaszek-Kuchnia Domowa Marioli,KGW Krzymów,A. Paszko Darc Handmade,M. Kołodziejskiej,E. Lisek "Edy-Tworzy",E. Stach,D. Iskra- Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu, J. Frączak,Stowarzyszeniu Ochrony Natury i Krajobrazu,E. Gawanowskiej -Zabawki,Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Chojnie. Gorąco dziękuję artystom małym i dużym; Grupie dziecięco-młodzieżowej "LUZ" z Pracowni Wokalnej Aleksandry Bałachowskiej, zespołom śpiewaczym  "Emeranto" i "Jarzębina", zespołowi "Unisono" z Cedyni, grupom "Smerfy", "Słoneczka" i "Pszczółki", rodzicom i nauczycielom z Bajkowego Przedszkola,  J. Kupryjańczykowi i artystom Ogniska Muzycznego Bel Canto, M. Bartosewicz, A. Budzyń, W. Adamskiej, H. Potapińskiej. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji kieruję do S. Barcza - Nadleśnictwo Chojna,  K. Kupczyk- Gądno, R. Czapskiego- firma "MATRIX". Dziękuję akustykowi D. Rumbuciowi za pomysły, realizację dźwięku i światła,B. Rzeszowskiej za przeprowadzenie konkursów dla dzieci i dorosłych, A. Bałachowskiej-Jagusz za przygotowanie wokalistek i programu występów, a także J. Rogowskiej, P. Kuzia, E. Przybyła, P. Woźnickiemu, K. Marczewskiemu, S. Błęckiemu, M. Ostrowskiemu,I. Łoźińskiej, M. Rumbuć,R. Przybyła  za pomoc w organizacji Jarmarku Świątecznego i Mikołajek 2018 oraz mediom  Redakcji Chojna 24 za promocję imprezy i fotorelację a także Gazecie Chojeńskiej,portalowi ono24info, Chojna Kulturalnie za promocję imprezy.

Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie
B. Andrzejczyk

mikolajki_jarmark_2018 GaleriaStrona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

8889156

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV