Z wizytą w Hiszpanii

2018-12-06 22:32:59

Uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Nawodnej wraz z nauczycielami, w dniach 19-23.11.2018r., wyjechali do szkoły Escola Vall de Palau w miejscowości Sant Andreu de la Barca niedaleko Barcelony aby wziąć udział w spotkaniu projektowym Erasmus+ „ Our national treasures through the eyes of children”. Projekt rozpoczął się 1.09.2018.

Uczestniczyli w zajęciach projektowych związanych dziełami Antonio Gaudiego, wybitnego katalońskiego architekta słynącego z wyjątkowych projektów, które stały się dziedzictwem narodowym Hiszpanii. Po zajęciach wszyscy uczestnicy projektu (Duńczycy, Włosi, Polacy, Słoweńcy, Grecy i Hiszpanie) wybrali się na wycieczkę do Barcelony gdzie mogli zobaczyć na własne oczy dzieła o których wcześniej słyszeli. Zwiedzili między innymi Sagradę Familię oraz Park Güell.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych wraz hiszpańskimi rówieśnikami  i innymi uczestnikami projektu. Na miejscu mieszkali u rodzin hiszpańskich, gdzie  poznali życie codzienne, np.: tradycyjne potrawy, sposób spędzania czasu, obyczaje hiszpańskie.Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

8889281

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV