Dziś jest: Czwartek 23 listopada 2017, imieniny: Klemensa i Amelii

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI

2017-02-13 09:07:05

Kolejny raz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności językowych, motywowanie do nauki języka obcego, podnoszenie rangi języka angielskiego jako języka wiodącego w państwach Unii Europejskiej, a przede wszystkim dobra zabawa. 

Gościliśmy uczniów i nauczycieli z następujących szkół: Szkoły Podstawowej im. Przyrodników Polskich w Brwicach, Szkoły Podstawowej  im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Cedyni, Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie, Szkoły Podstawowej im.  Marii Konopnickiej w Grzybnie, Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Krzymowie, Szkoły Podstawowej  im. Wspólnej Europy w Nawodnej oraz Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej. Uczniowie pracowali w zespołach składających się z trzech osób i mieli przed sobą sześć konkurencji, które sprawdzały: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, znajomość słownictwa i reagowanie językowe. 

 

Wyniki rywalizacji:
I m.  Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie
II m. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
III m. Szkoła Podstawowa  im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Cedyni

Beata Bogdanowicz-Jaz serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom za przybycie i przygotowanie uczniów do konkursu, a także paniom -  Anecie Szulc, Ewie Lasko i Honoracie Walorskiej -  za pomoc w zorganizowaniu konkursu. Dziękuję Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im Kornela Makuszyńskiego w Chojnie za dofinansowanie przedsięwzięcia.Strona główna
BIP
BIP
BIP

elektroniczny samorząd

Licznik odwiedzin

7404133

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie Maciej Ostrowski e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV