Dziś jest: Środa 17 stycznia 2018, imieniny: Antoniego i Rościsława

Warto włączyć radiową Jedynkę w sobotę 21 stycznia o 9 rano

2017-01-19 12:57:08

W najbliższą sobotę 21 stycznia 2017 roku redaktor Roman Czejarek z programu pierwszego Polskiego Radia będzie realizował i nadawał na żywo z Chojny cykliczną audycję JEDYNE TAKIE MIEJSCE. Celem audycji jest pokazanie pięknych i mało znanych zakątków Polski. Zaprezentowanie i zainteresowanie słuchaczy tym co wyróżnia i jest jedyne.

Zgodnie ze scenariuszem audycji zaproszeni goście mówić będą o specyficznym położeniu i historii miasta. A także wskażą waloryprzyrodnicze i pomniki przyrody znajdujące się w mieście i najbliższej okolicy. Wóz transmisyjny stanie na Placu Konstytucji 3 maja, audycja realizowana i nadawana będzie z chojeńskiego ratusza.

To także niebywała sytuacja aby zobaczyć profesjonalny sprzęt i „radio od kuchni”. Audycja realizowana jest i nadawana w dwóch częściach: w godzinach 9.00-11.00 i część druga w godzinach 14.00-15.00. Warto włączyć radiową Jedynkę w sobotę o 9 rano, żeby przekonać się jak inspirujące i fascynujące jest nasze miasto, jak bogatą mamy historię i jak wiele można „zobaczyć”, słuchając radia. Warto również przyjść w sobotę do Ratusza!

Zapraszamy
 

 

 Strona główna
BIP
BIP
BIP

elektroniczny samorząd

Licznik odwiedzin

7562340

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie Maciej Ostrowski e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV